Trabzon Web Tasarım

FBZ Dijital

Tüm Hizmetlerimiz

Yerel SEO

Yerel Seo çalışmasıyla birlikte bölgenizdeki potansiyel müşterilerinize markanızı ulaştıracak ve kazancınızı arttırmaya başlayacaksınız. Konumunuz aracılığıyla bölgedeki müşterileri mağazanızla buluşturacaksınız.

Google Haritalar SEO

Google Haritalar SEO ile, web sitenizi üst sıralara taşıyor ve potansiyel müşterilerinizin karşısına çıkmanızı sağlıyoruz. Böylece hızlı bir yükseliş yapacak ve müşterilerinizin güvenini kazanacaksınız.

Dijital Pazarlama

Potansiyel müşteriler artık dijitalde! Sizleri dijitalde yoğunlaşmış olan potansiyel müşterilerinize ulaştırıyor ve kazancınızı hızla arttırmanızı sağlıyoruz. Dijitale yaptığınız yatırımın çok daha fazlasını kazanacaksınız!

Mobil Uygulama

Markanız mobil uygulamanızla birlikte her zaman müşterilerinizin yanında! Mobil uygulamanızı hemen oluşturarak her zaman müşterilerinizin yanında olabilir ve müşterilerinize daha hızlı alışveriş ortamı sunabilirsiniz.

Web Tasarım

Sizler için, markanızı potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekecek ve sizi daha üst sıralara çıkaracak web sitesi tasarlıyoruz. Böylece daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanızı ve kazancınızı arttırmanızı sağlıyoruz!

E-Ticaret

Ürünleriniz E-ticaret ile birlikte artık Türkiye’nin her yerinde satışta! Ürünlerinizi dijital mağazanızda da satışa sunarak, konumunuzdan bağımsız olarak Türkiye’nin her yerine ulaşabilir ve hızla kazancınızı arttırabilirsiniz!

Müşteri Yorumları