Ekonomik Paket

1490₺

'den başlayan fiyatlarla

Standart Paket

2490₺

'den başlayan fiyatlarla

Premium Paket

3490₺

'den başlayan fiyatlarla

Bu İçerikte Neler Var?

E-Ticaret Nedir?

E-Ticarette FBZ Dijital Stratejileri

E-Ticaret ile Neler Kazanacaksınız?

E-Ticaret Nedir?

E-ticaret, markanızı internet ortamına taşıyarak ürünlerinizi yine internet ortamı üzerinden satışa sunmanızı sağlayan bir sistemdir. Başka bir deyişle; markanıza ve ürünlerinize dair tüm uygulamaların, işlemlerin, bilgilendirme veya satışların dijital ortamda sürdürülmesini gerektirir. Bunlara ek olarak, sizde e-ticaretle markanızı dijital ortama taşıyabilir ve markanızın tanınırlığını arttırabilirsiniz. Böylece potansiyel müşterilerin daha yoğun olduğu dijital ortamda kendinizi göstererek daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz.

E-Ticarette FBZ Dijital Stratejileri

Satışlarınızı arttıracak ve marka değerinizi yükseltecek bazı e-ticaret stratejilerini sizler için listeliyoruz:

1. Müşterilerinizle iletişim kurabileceğiniz bir sistem kuruyoruz.
2. Müşterilerinizin yorumlarına cevap yazabileceğiniz bir sistem kuruyoruz.
3. Sosyal medya aracılığıyla satışlarınızı güçlendiriyoruz.
4. Hedef aramalarda sizlerin üst sıralarda yer edinmenizi sağlayacak anahtar kelimeleri kullanıyoruz.
5. Potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekecek içerikler üretiyoruz.
6. Potansiyel müşterilerinizin ihtiyaçlarına hızla cevap verecek bir sistem kuruyoruz.
7. Reklamlar aracılığıyla marka tanınırlığınızı arttırıyoruz.

Uygun stratejilerle, markanızın web sitesini de geliştirebilir. Bununla birlikte web sitenizi ziyaret eden potansiyel müşterilerinizi, müşteri olarak kazanabilirsiniz. Bu yüzden, siz sadece kararınızı verin, biz bu stratejileri biliyoruz. Her şeyden önce, sizler için en uygun stratejileri uygulayarak markanızın dijitalde öncü olmasına yardımcı oluyoruz.

FBZ Dijital deneyimiyle web sitesi sahibi olmak için sende hemen harekete geç ve bizi ara! 0544 887 5808 numarasını arayarak sende hemen 1490 TL’den başlayan e-ticaret hizmetimizden yararlanabilirsin. 

E-Ticaret ile Neler Kazanacaksınız?

E-ticaret, markanızın dijitalde de yer almasını içeren kapsamlı bir sistemdir. Benzer şekilde, sadece web sitesinin kurulmasını değil aynı zamanda ürünlerinizin satışını da yapabildiğiniz, üst sıralarda yer alarak büyük kitlelere ulaşabildiğiniz bir sistemdir.

E-ticaret sistemi ile birlikte, fiziksel mağazanızdan daha çok kazanç elde edebilirsiniz. Buna ek olarak, daha büyük kitlelere ulaşabilir, potansiyel müşterilerinize kendinizi tanıtabilirsiniz. Her şeyden önce; sizi ve markanızı tanıtacak, potansiyel müşterilerin ilgisini çekecek biçimde tasarlanmış web sitenizi kurarak sizlerin üst sıralarda yer almanızı sağlayacağız.

FBZ Dijital, işletmenizi büyütebileceğiniz bir web sitesi ile sende kazan! 1490 TL’den başlayan E-Ticaret hizmetimizden, FBZ Dijital kalitesiyle sende yararlanmak istiyorsan 0544 887 5808 hemen ara!

Pazarlama Tekniklerinde FBZ Dijital Farkı

Markanızın varlığını kanıtlayacağımız e-ticaret siteniz için birbirinden farklı dijital pazarlama tekniklerini kullanıyoruz. Mesela, bu tekniklerin bir kısmı:

  • Potansiyel müşterilerinizin ilgi ve dikkatini çekerek ihtiyaçlarına yanıt olacak bir site düzenini sizler için oluşturuyoruz. Böylece müşteri ihtiyaçlarına en hızlı şekilde erişim sağlamanızın önünü açıyoruz.
  • Site içerisinde yer alan metin ve unsurların arama motorlarına direkt yanıt olacak şekilde olmasını sağlıyoruz. Buna ek olarak, sizleri üst sıralarda aranan bir marka haline getirmeyi hedefliyoruz.
  • Seçtiğimiz anahtar kelimeler ile arama motorlarında aranan marka olacaksınız.
  • Harekete geçirici mesaj veya sloganlarla potansiyel müşterilerinizi web sitenize çekiyor ve buna ek olarak müşteri olarak kazanmanızı sağlıyoruz.

Potansiyel Müşterilerini İşletmene Kazandırıyoruz!

E-ticaret sitenizde, önem verdiğimiz noktalardan biri de potansiyel müşterilerinizi müşteri olarak kazanabilmeniz için gerekli olan adımların gerçekleştirilmesidir. Benzer şekilde, burada da sizler için gerekli stratejileri biliyor ve web sitenizde uyguluyoruz. Mesela, bu strateji ve uygulamalardan bir kısmı:

  • Her şeyden önce, ürün önerilerine önem veriyoruz. Bu doğrultuda, potansiyel müşterilerinizin web sitenizde incelediği bir ürün doğrultusunda, siteniz içerisinde benzer ve uygun önerileri potansiyel müşterinizin karşısına çıkarıyoruz. Böylece potansiyel müşterinizi müşteri olarak kazanmanızı sağlıyoruz.
  • Dijital mağazanızda, dijitalde en çok aranan ve istek gören ürünlerinizi sergiliyoruz. Buna ek olarak, bu ürünleri ön plana çıkararak daha fazla potansiyel müşterinin sitenizi ziyaret etmesini sağlıyoruz.
  • Ürünlerinizi inceleyen potansiyel müşterinize, ürünleri isteği doğrultusunda filtreleme ve inceleme imkânı sunuyoruz. Böylece potansiyel müşterinize dilediği gibi hareket edebileceği ve ihtiyaçları doğrultusunda seçim yapabileceği bir web sitesini oluşturmuş oluyoruz.

Potansiyel Müşterilerini Dijitalde Ara!

Potansiyel müşterilerin hedefi ve ihtiyacı, zamandan tasarruf ederek ihtiyaçlarını karşılama isteğidir. Bu doğrultuda e-ticaret siteleri, potansiyel müşterilerinizin artık birçoğunun ihtiyacına hizmet verir durumda.

Buna ek olarak, hem aranılan ürüne hemen ve direkt ulaşım hem de kolay sipariş ile fiziksel mağazaya gitme derdi taşıma olmadan rahat alışveriş keyfini yaşıyorlar. Bu yüzden, siz de hemen web sitenizi uzman kişiler tarafından doğru stratejiler ve dikkat çekici içerikler ile kurdurun. Buna ek olarak, potansiyel müşterilerinizi müşteri olarak kazanmaya başlayın.

FBZ Dijital deneyimiyle web sitesi sahibi olmak için sende hemen harekete geç ve bizi ara! 0544 887 5808 numarasını arayarak sende hemen 1490 TL’den başlayan E-Ticaret hizmetimizden yararlanabilirsin.

Hemen Teklif Al - E-Ticaret